SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.

http://scgroup.cz/
TOP zaměstnavatel

Про компанію

Jsme stavební firma se specializací na výstavbu rodinných domů, bytových domů, rekonstrukcí interiéru, rekonstrukci činžovních domů a bytů.

Zajistíme realizaci Vašeho investičního záměru ve výstavbě, počínaje zajištěním projektové dokumentace a stavebního povolení, až po samotnou realizaci stavby nebo stavby tzv. na klíč.

Patříme mezi stavební firmy , jejichž stavební činnost se opírá o jednotlivý přístup ke každému klientovi, realizujeme individuální projekty ve výstavbě rodinných domů nebo i luxusních sídel.

Máme v nabídce jak nízkorozpočtové projekty rodinných domů, tak i individuální projekty.

Naší hlavní hodnotou je historie a tým odborníků, kteří mají praktické zkušenosti s realizací pozemních staveb, jejich rekonstrukcí a případnou údržbou již od roku 1991. Za toto období jsme samostatně realizovali nebo se podíleli na realizaci početné řady významných staveb v České republice. Více informace v rubrice Naše reference.

Naše motto: Stavíme tak, aby kvalita nejen samotných prací nezakládala příčinu reklamací, ale především aby spokojenost zákazníka a výsledný dojem z celého díla, byly pro nás doporučením a vstupní bránou k dalším zakázkám a realizacím.

Назва вакансії
Назва вакансії Регіон Заробітня плата
Stavbyvedoucí
оновлено рік тому
Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Zedník
оновлено рік тому
Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Не знайдено жодної вакансії

Робочі години:

Поне1ділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
Обідня перерва

Контакт:

SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.

Адреса: Kroftova 379/7, Praha 150 00 Мобільний телефон: +420 602 793 559 E-mail: rozman.i@scgroup.cz Мобільний телефон: +420 724 969 664 E-mail: nabor@workintense.cz