VEDOUCÍ PROJEKTU

Grammer s.r.o.

Регион: Южночешский край Специальность: Строительство, недвижимость Предполагаемая дата начала: Немедленно
Выбрать язык:

GRAMMER CZ, s.r.o., dceřinná společnost GRAMMER AG Amberg, SRN, divize automobilové interiéry, hledá pro svůj závod v Tachově pracovníka na pozici

Náplň práce

  • Zodpovědnost za plnění cílů projektu (plnění termínového plánu, technických parametrů projektu, analýza rizik)

  • Vedení členů projektového týmu

  • Zodpovědnost za předání projektu do sériové výroby

  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru

  • Aktivní znalost německého jazyka

  • Organizační a komunikativní schopnosti – schopnost rozhodovat, převzít a delegovat zodpovědnost, motivovat členy týmu

  • Spolehlivost, časová flexibilita

  • Práce na PC – (Word, Excel, výhodou SAP)

  • Znalost řízení projektu v automobilovém průmyslu výhodou

  • Technické myšlení

Nabízíme

  • dobré finanční a pracovní podmínky

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu

  • jistotu v prosperující firmě

  • dobré sociální zázemí (závodní stravování, penzijní pojištění)

  • nástup dle dohody

О нас:

Контактное лицо:

E-mail: nabor@workintense.cz