Aulinks Social Job Ad

Využijte sociální sítě při hledání nových uchazečů o práci. Aulinks Social Job Ads vám umožní najít vhodné kandidáty na Facebooku. Z aktuálních výzkumů vyplývá, že téměř polovina zaměstnanců se k novým pozicím dostala právě přes sociální sítě .

Na Facebooku můžete díky nové službě Aulinks Social Job Ads hledat nejen vhodné kandidáty, kteří právě aktivně hledají práci, ale můžete získat i kontakty na kvalifikované profesionály, kteří v současné době pracovní uplatnění nehledají. Využijte všech možností sociálních sítí.

Jak Aulinks Social Job Ad funguje?

Jednoduchým způsobem můžete několika kliknutími myši vytvořit z vaší pracovní nabídky na Aulinks.cz velmi zajímavou a atraktivní inzerci na sociálních sítích. S Aulinks Social Job Ad můžete mít už dnes zveřejněné pozice na Facebooku. Na časové a finanční ztráty z přípravy kampaní můžete zapomenout. V České republice je přibližně 3 500 000 lidí, kteří denně využívají sociální síť Facebook. Vaši cílenou pracovní nabídku díky Aulinks Social Job Ad uvidí velmi velké množství uchazečů o práci. Kandidáti budou mít možnost vidět vaši nabídku nejen na osobních počítačích, ale i ve všech mobilních telefonních a jiných zařízeních.

Inzerce

Inzerujte na Aulinks.cz a využijte Aulinks Social Job Ad.

Uchazeči

Postaráme se o to, aby vaše nabídka zasáhla velké množství vhodných uchazečů.

Lokace

Díky technickým možnostem budou nabídku vidět kandidáti v místě a regionu, který si dopředu určíte.

Zobrazení nabídky

Vaše pracovní nabídka se zobrazí na zdi vybraného uživatele na předních místech.

Váš inzerát může být na Facebooku v řádu několika minut. Aulinks Social Job Ad umožňuje sdílet vaše nabídky práce ve skupinách, které provozuje evropský pracovní portál Aulinks.cz.

Inzeráty budou zveřejněny na těchto konkrétních stránkách:

  • Aulinks.cz
  • Práce, Brigády – celá ČR
  • Práce, Brigády v Praze
  • Práce, Brigády v Brně
  • Práce, Brigády v Ostravě
  • Práce, Brigády v Plzni
  • Práce, Brigády v Českých Budějovicích
  • Práce, Brigády v Ústí nad Labem a okolí
  • Práce, Brigády v Kolíně a okolí

Pokud máte například pracovní nabídku v Plzni nebo okolí, váš inzerát uveřejníme ve skupinách: „Práce, Brigády v Plzni“, „Práce, Brigády – celá ČR“ a „Aulinks.cz“. Jestli se Váš inzerát týká práce v Ostravě nebo okolí, vaši nabídku umístíme do skupin: „Práce, Brigády v Ostravě“, „Práce, Brigády – celá ČR“ a „Aulinks.cz“.