Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company

Ampuro s.r.o

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Jsme Německá společnost s dlouholetou tradicí na trhu, zabývající se výrobou multifunkčního přístroje Vivenso, který se vyváží do více jak 45 zemí světa a zde v České republice jsme od roku 2013. Vivenso je prvotřídní produkt německé kvality a získalo několik ocenění a certifikátů.

AmRest s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Very large (1001 and more employees)

AmRest je nejrychleji rostoucí nezávislou restaurační společností v Evropě. Pracujeme se světoznámými a oblíbenými značkami, které provozujeme v 16ti zemích světa (v Evropě, Rusku, Číně). Je nás více než 30 000, pocházíme z různých zemí, ale stále mluvíme stejným jazykem! To vše díky naší vyjímečné kultuře — věříme, že VŠECHNO JE MOŽNÉ — Wszystko…

Andulka services s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Hlavní činností je úklid společných prostor residenčních a bytových domů. Zakládáme si na kvalitě a profesionálně odvedené práci.

Appen

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: State enterprise Company size: Medium (21-100 employees)

Appen is a global leader in the development of high-quality, human-annotated datasets for machine learning and artificial intelligence.

Arboeko,s.r.o

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Společnost ARBOEKO je česká velkoobchodní zahradnická firma, působící na zahradnickém trhu již téměř 23 let. Hlavní sídlo společnosti je v Obříství u Mělníka. Na Moravě máme pěstební plochy ve Smržících u Prostějova. Jsme velmi aktivní a moderní firma, která obhospodařuje cca 200 ha pěstebních ploch s okrasnými dřevinami, patříme mezi největší…

BEKO Engineering, spol. s r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

BEKO Engineering, spol. s r.o. byla založena r. 1991 jako 100% dceřiná společnost největší rakouské společnosti v oblasti průmyslového nasazení výpočetní techniky BEKO Engineering & Informatik Gmbh CO KG, která tvoří významnou součást skupiny technologicky orientovaného koncernu v oblasti poskytování služeb BEKO HOLDING GmbH & CO KG Z hlediska…

Centrum Informační Společnosti s. r. o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Dobrý den. Pokud vás tato pozice zajímá, zašlete svůj životopis na aktuální e-mailovou adresu: nabor@workintense.cz. Děkujeme za pochopení

Centrum zdravého životního stylu

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Do centra Zdravého životního stylu hledáme 3-5 nových šikovných a příjemných lidi na práci v oblasti trenér zdravého životního stylu. Práce je vhodná jak na hlavní tak na vedlejší činnost Náplň práce: Zaměřujeme se na oblast vnitřní, vnější, sportovní výživy a také cílené výživy pro srdce. Pomáháme měnit životní styl lidí pomocí programů na…

CHRIŠTOF, spol. s r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

CHRIŠTOF, spol. s r.o. je největší prádelenská společnost v České republice s více než stoletou tradicí a svým tuzemským i zahraničním zákazníkům poskytuje široké spektrum profesionálních služeb: komplexní servis a pronájem zdravotnického prádla komplexní servis a pronájem hotelového prádla komplexní servis a pronájem prádla pro…

C KAPITAL INWEST a.s.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Small (1-20 employees)

Naše společnost C KAPITAL INWEST a.s. pronajímá skladovací haly. Zabýváme se skladováním, logistikou, ostraha a údržba objektu.