Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company

ABZAKOVO spol. s r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

Pracovní agentura, brigády, zaměstnani

Acasus

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Acasus is a consultancy dedicated to helping governments improve their health and education systems. Our objective is to help them make real and substantial improvements in the education and healthcare of millions of people.

ACE Consulting, s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

ACE Consulting je personální a poradenská společnost se zaměřením na Recruitment, Executive Search, Assessment, Development Centra a psychologickou diagnostiku. Realizujeme 360° zpětnou vazbu, koučink, tréninky manažerských dovedností a průzkumy spokojenosti.

AG Harmonie s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

služby pro domácnost, úklidy bytů a rodinných domů, žehlení, generální úklidy, mytí oken, čištění koberců, úklidy po řemeslnících,.,Úklidy kancelářských prostor , komerčních prostor včetně úklidu společných prostor obytných domů. Drobné opravy - hodinový manžel. Hlídání dětí pravidelné i jednorázové, doprovod do kroužků, doučování, hlídání v…

agriKomp Bohemia s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

Naše společnost se zabývá kompletními službami v oblasti návrhu, dodávky, realizace a následného servisu bioplynových stanic, kterých v České republice postavila za posledních 10 let bezmála 90. Současně cílí na zemědělské stavby jako jsou kompostárny, teletníky, porodny, stáje atd.

ALLPARTS CZ s.r.o

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Plně česká společnost nabízející služby autopůjčovny vozů Škoda Superb, Škoda Octavia III. sedan i combi , Škoda Octavia II. sedan i combi, Škoda Fabia LPG, Škoda Citigo CNG, Škoda Roomster. Provozujeme vlastní kompletně vybavený autoservis včetně lakovny a přípravny. Pro auto servisy máme distribuci a rozvoz náhradních dílů.

ALMET, a.s.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Medium (21-100 employees)

Výrobce pístů pro spalovací motory a kompresory. Písty jsou odlévány ve vlastní slévárně metodou gravitačního lití do kovových kokil na plně robotizovaném licím stroji a mechanizovaných licích strojích. Obrábění pístů se provádí na poloautomatických linkách s CNC stroji nebo na plně automatizované obráběcí lince.

ALMIR spedition s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Spediční společnost z Prahy zabývající se přepravou především v zemích EU, ale i dalších destinacích. Přepravy zajišťujeme vozy Mercedes Benz.

Ampuro s.r.o

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Jsme Německá společnost s dlouholetou tradicí na trhu, zabývající se výrobou multifunkčního přístroje Vivenso, který se vyváží do více jak 45 zemí světa a zde v České republice jsme od roku 2013. Vivenso je prvotřídní produkt německé kvality a získalo několik ocenění a certifikátů.

AmRest s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Very large (1001 and more employees)

AmRest je nejrychleji rostoucí nezávislou restaurační společností v Evropě. Pracujeme se světoznámými a oblíbenými značkami, které provozujeme v 16ti zemích světa (v Evropě, Rusku, Číně). Je nás více než 30 000, pocházíme z různých zemí, ale stále mluvíme stejným jazykem! To vše díky naší vyjímečné kultuře — věříme, že VŠECHNO JE MOŽNÉ — Wszystko…