Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company
TOP offer

SOLID FINANCE a.s.

Job vacancies: 5 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Medium (21-100 employees)

Jsme společnost zabývající se finančním poradenstvím, pro kterou je nejdůležitější spokojený klient. Každý člověk má nějaké životní plány a cíle a my Vám pomůžeme je splnit. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Pouze tak má naše práce smysl. Nejsme společnost, jejíž pracovníci zruší všechny klientovy smlouvy s tím, že je vše špatně a…

TOP offer

ALLBAUTECH s.r.o.

Job vacancies: 4 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Vyrábíme bazény premium třídy, které jsou kombinací vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších technologií. Produkty upoutají nejen vaší pozornost svým jedinečným vzhledem. Luxus, elegance, originalita, funkčnost - vlastnosti, kterými disponují všechny druhy bazénů Allbautech Luxury Pools z polypropylenu.

AMOSA s.r.o.

Job vacancies: 4 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

Mladá rychle se rozvíjející personální společnost, která působí na Českém trhu práce.Snažíme se o individuální přístup a vytvoření přátelského prostředí pro naše zaměstnance.Od prvopočátku zde byla myšlenka, že chceme nezaměstnaným co nejvíce ulehčit jejich stresující situaci s hledáním práce a naopak, firmám poskytnout kvalitní služby v oblasti…

TOP offer

Centrum Hostivice s.r.o.

Job vacancies: 3 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Centrum Hostivice se s prodejní plochou o rozloze téměř 2700m2 řadí k největším nákupním centrům v Hostivicích. Návštěvníci zde naleznou především obchody s módním oblečním a doplňky luxusních značek. Dále zde návštěvníci naleznou výběr spotřebního zboží a služeb, zónu rychlého občerstvení, kavárnu a restauraci. Dále nové centrum bude nabízet…

TOP offer

Europa Capital spol. s r.o.

Job vacancies: 3 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Česká republika nabízí jedinečné možnosti pro Vaše podnikání. Česká republika je jedna z nejvyspělejších zemí EU, má velmi příznivou geografickou polohu, rozvinutou infrastrukturu, příznivé podmínky pro podnikání. Proto, jestli správně organizujete své podnikání v České republice, získáte skvělé vyhlídky. Společnost Europa Capital nabízí…

TOP offer

Europa Viza Consulting s.r.o.

Job vacancies: 3 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Europa Viza Consulting je poradenská agentura, která poskytuje poradenství a pomoc při přípravě podkladů pro získání víz do schengenského prostoru EU (registrace k trvalému pobytu, obchodní víza, studium v EU, cestovní ruch, lékařské ošetření, atd). Pomáhá přistěhovalcům zemí CIS do schengenského prostoru, zejména v Polsku, České republice, na…

AVEC trade CZ, s.r.o.

Job vacancies: 2 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

Finanční Institut s. r. o.

Job vacancies: 2 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Zajišťujeme zdravé rodinné finance, které jsou unikátním klíčem k bohatému životu každé rodiny.

TOP offer

SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.

Job vacancies: 2 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

Společnost ADFORS je předním výrobcem a zpracovatelem sklovláknitých pramenů v Evropě. Zaměřuje se na stavebnictví a průmyslové obory, kde nabízí řešení založená na kompletním portfoliu textilních technologií a technologií tužení s využitím sklovláknité příze a syntetických i přírodních vláken. Společnost ADFORS má více než 50letou historii a je…

TOP offer

SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.

Job vacancies: 2 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Medium (21-100 employees)

Jsme stavební firma se specializací na výstavbu rodinných domů, bytových domů, rekonstrukcí interiéru, rekonstrukci činžovních domů a bytů. Zajistíme realizaci Vašeho investičního záměru ve výstavbě, počínaje zajištěním projektové dokumentace a stavebního povolení, až po samotnou realizaci stavby nebo stavby tzv. na klíč. Patříme mezi stavební…