Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company

People Place & Partners

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Joint-stock company Company size: Medium (21-100 employees)

Our group has been successfully sourcing and providing talented hard-working professionals since 2001, which makes us an experienced and successful Recruitment & Staffing agency in the market. We are best described as a Recruitment and Staffing agency with an Avant-garde approach technique that has proven to be one of our unique advantages in the…

Pharmind Corporation s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Společnost se zabývá výrobou a distribuci zdravé vyživy: ovocné tyčinky obchodní značky Dr.Light Fruit. "Naše výrobky Dr. Light Fruit jsou v tuto chvíli jedinečné z pohledu: - obsah ovoce více než 85%; - bez dochucovadel a barviv; - zdravá a přírodní; - vegan; - vyrobeno z vysoce kvalitních přírodních surovin rostlinného původu; - vláknina a…

Pizzerie Vyžlovka

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Máme restaurace v Čáslavi, Kutné Hoře, Kolíně a na Vyžlovce u Říčan u Prahy. Momentálně scháníme k okamžitému nástupu číšníky nebo servírky do Čáslavi. Pěkné nástupní platy, mladý kolektiv, hezké prostředí. Do Kolína restaurace Vespa přijmeme kuchaře a případně pizzaře. Je to nově otevřená restaurace na největším náměstí v Kolíně s pěkným výhledem…

PLASTEX s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Jsme malá soukromá rodinná firma zabývající se vstřikováním plastů. Jedná se o zakázkovou výrobu. Vstřikujeme na rakouských strojích ENGEL.

Porto MMXVII s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Jsme poradenská a konzultační společnost pomáhající majitelům malých a středně velkých českých firem v oblasti času, organizace a lidí v týmu.

Precision Castparts CZ s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

Precision Castparts Corporate je předním světovým dodavatelem litých a kovaných produktů pro letecký a energetický průmysl. Airbus, Boeing, GE, Rolls-Royce a mnozí další významní výrobci spoléhají ve svých výrobních programech na naše produkty. S výjimkou několika málo, každé letadlo letí s díly vyrobenými v některém ze závodů naší korporace.…

Profi Credit Czech a.s.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Large (101-1000 employees)

Společnost PROFI CREDIT je předním poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku.

PROFIS one Group s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Medium (21-100 employees)

PROFIS one Group s.r.o. nabízí kompletní bezpečnostní řešení vyžadující kvalitní personál, znalost nejmodernějších bezpečnostních technologií a individuální přístup svým klientům. Abychom lépe splňovali požadavky našich klientů v nabízených oblastech služeb, jsou bezpečnostní pracovníci stabilní společnosti PROFIS one Group s.r.o. pečlivě vybráni…

Proindex s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Polygrafická firma www.karroh.eu Ve středočeských Hořovicích vyrostl na 3.000 m2 hlavní výrobní závod firmy. Strategické umístění na dálnici D5 mezi Prahou a Plzní nabízí českým zákazníkům snadnou dostupnost a představuje i rychlé spojení s Německem a Rakouskem. Administrativní správní jednotka se nachází v Brně. Velký důraz je kladen na…

Promorange s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Hostess & Promoter se od roku 2006 věnuje Field Marketingovým projektům. Během této doby se specializovala v oblasti In Store propagaci, Street Marketingu a MICE a vytvořila tak dlouhodobou spolupráci s mnoha přímými klienty a agenturami. Naše společnost má databázi čítající více než 100.000 evropských lidských zdrojů a má 5 kanceláří v Itálii,…