Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company

Václav Beneš-BEMA

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Medium (21-100 employees)

Firma zabývající se mezinárodní kamionovou dopravou s více než 20ti vozidly a více jak 24 letou praxí, díky níž je zajištěna stabilita a jistota práce!

Velkoobchod ŠAS,s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Náš vozový park využíváme nejen k rozvozu vlastního vyráběného zboží a k distribuci celé šíře našeho obchodního sortimentu. Jeho kapacity jsou také k dispozici našim obchodním partnerům, pro které rozvážíme jejich zboží do stovek destinací doma i v zahraničí.Disponujeme 30 nákladními soupravami a tahači, jejichž průměrné stáří je 3 roky. Každá z…

Vodohospodářská společnost, Benešov s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

Zaměstnáváme cca 220 zaměstnanců. Zabýváme, se správou vodovodů, vodojemů, kanalizací čističek a odpadních vod. Naše firma je rozdělena na tři hlavní střediska - Benešov,Vlašim, Jílové u Prahy.

VORLÍČEK-PLAST s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Vyrábíme a montujeme plastová okna a dveře. Dodáváme eurookna, střešní okna, žaluzie, parapety a sítě proti hmyzu. Kompletní fungující servis od výroby po montáž.

Vackovo pekařství

Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Společnost se zabývá převážně výrobou pekařského zboží v pekárně v centru města Louny a jeho následným rozvozem a prodejem do obchodů v nejbližším okolí Loun a Žatce.

Valachovič Tomáš

Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Rekonstrukce bytových jednotek a stavební práce, rekonstrukce balkonu, bourací práce, rekonstrukce koupelen,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

VAM-MONT s.r.o.

Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Medium (21-100 employees)

Stavebne Montazne Prace rekonstrukcie priemyselnych technologii prekladky potrubia výroba a montaz ocelovych Konštrukcii opravy a udrzby technických casti v prememiselnych celkov elektrarne Hute cementarne papierne Mliekarne a dalsie vyrobne priemysli.

Veggie way

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Provozujeme Vegetariánské a veganské bistro rychlého občerstvení v brněnské Vaňkovce. V našem sortimentu naleznete vyber studených a teplých zdravých jídel.

Vejmelka & Wünsch, s.r.o.

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Renomovaná, na trhu právních služeb již více než dvacet let působící advokátní kancelář s prvotřídní klientelou příjme advokátní koncipienty.

VESCONTROL s.r.o.

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

VESCONTROL s.r.o. se specializuje na oblast řídících systémů turbosoustrojí. Tvorba SW, projekce HW, uvádění do provozu, modernizace, servis.