Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company

JAMALL-CZ a.s.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Large (101-1000 employees)

Největší česká síť nábytku. Koncept Jamall Luxury vybírá to nejlepší z nábytku. Součástí expozice je spánkové studio s italskými matracemi nejvyšší kvality Magniflex.

JANABA SERVIS s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

Pracovní agentura s pobočkami v Havlíčkově Brodě, Pardubicích, České Lípě a Žatci. Zprostředkovatel zaměstnání především dělnických pozic vhodné pro ženy i muže, absolventy a lidi bez praxe

Jana Koktavá

Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Zprostředkování v oblasti obchodu a služeb, nákup a prodej, poradenství v HR. Osobní a individuální přístup ve všech oblastech obchodu

Jana Květoňová HR HUNTER

Company type: Recruitment agency Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

talent hunter na volné noze, recruitment, náborové kampaně Působím zejména v regionu Olomouckého kraje, zaměření na technické pozice do strojírenství, automotive a také IT developery

Jana Peterková

Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

JNS elektrotechnika s.r.o.

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

JNS elektrotechnika s.r.o. je ryze česká inženýrsko-dodavatelská společnost s více než 25letou tradicí. Jsme předním partnerem společnosti Siemens v České republice pro oblast regulovaných pohonů a řídicích systémů. Spolupracujeme se zákazníky především v papírenském a hutním průmyslu na projektech nejen v České republice, ale i v zahraničí.

JOBS.EU, s.r.o.

Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Pomáháme firmám v oblasti výběru, řízení a rozvoje lidských zdrojů, zajišťujeme zaměstnance na dobu neurčitou i určitou, provádíme hodnocení a výběr pracovníků. Zájemcům o zaměstnání se snažíme vybrat vhodné pracovní nabídky, přiblížit jejich potenciálního zaměstnavatele, firemní kulturu a připravit je co nejlépe na výběrové řízení.

JTI mont s.r.o.

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Zabýváme se elektroinstalacemi a stavební činností. Děláme elektroinstalace, jak průmyslových objektů tak rodinných domů. Robíme silnoproud, slaboproud, zabezpečovací systémy .........