Searching the Recruiter Directory

Together with Aulinks, you can find companies offering employment opportunities or job selection procedures. We have prepared for you a recruiter directory, which will provide better orientation amoung the numerous employers on Aulinks. Search and find companies, send them your targeted CV and use our sophisticated communication system to help you begin the career of your dreams.

Vše a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
Find company

Harmony Club Hotely, a.s.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Joint-stock company Company size: Medium (21-100 employees)

Akciová společnost vlastnící 3 hotely v různých lokalitách největší ve Špindlerově Mlýně další v Ostravě a ubytovnu s recepcí v Pardubicích. Špindl má samostatný wellness, hotel zaměřený i na firemní a školící akce.

HASRA s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Jsme personální agentura, která vznikla v roce 2014, naše předešlé letité zkušenosti v tomto oboru zajišťují perfektní a profesionální služby v oblasti lidských zdrojů. Jsme schopni vyhledat zaměstnance jak na dočasné přidělení, tak i na brigády, personální outsourcing nebo přímo kmenové zaměstnance.

HIGHFIVE, s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Naši činnost soustředíme do dvou oblastí – zabýváme se kontrolou kvality v automobilovém průmyslu a personálními službami, které zahrnují jak agenturní zaměstnávání, tak jeho zprostředkování.

HL system, s.r.o.

Job vacancies: 1 Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Obchodní společnost zabývající se prodejem elektroinstalačního materiálu a rozváděčové techniky. Nabízí širokou nabídku zboží od elektroinstalační techniky přes systémy KNX/EIB až po vlastní certifikované protipožární trasy dle ZP-27/2008.

HR GROUP

Job vacancies: 1 Company type: Recruitment agency Type of business entity: Limited liability company Company size: Large (101-1000 employees)

Personální a pracovní agentura, zabývající se náborem zaměstnanců různých profesí, vč. svářečů, lakýrníků do strojírenství a automobilového průmyslu. Disponujeme všemi dokumenty, potřebnými k provozování naší činnosti, včetně pojištění odpovědnosti za škodu. Máme zavedený systém managementu jakosti dle normy ČSN ISO 9001:2009. Společnost má 15ti…

Haderer's Automobile Division

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Small (1-20 employees)

Společnost, která již v roce 1998 přišla na trh s nabídkou profesionálních a kvalitních služeb TAXI. Po celou dobu fungování se řídí heslem Profesionální řidič= SPOKOJENÝ zákazník. V roce 2015 se rozhodli zakladatelé značku oprášit a přivést na trh ještě kvalitnější služby. Dále se zaměřili také na ekologickou stranu podnikání a všechny naše vozy…

Haircut Express

Company type: Direct employer Type of business entity: European company Company size: Small (1-20 employees)

Hledáme kadeřnice !!! Brno !!! Rozšiřujeme náš tým a proto hledáme šikovnou kadeřnici 😉 ✂️ Přijmeme kadeřnici/kadeřnika do kadeřnického salonu Haircut Express v středu Brna. Práce na plný í částečný úvazek, nabor@workintense.cz

Hanácká potravinářská společnost s.r.o.

Company type: Direct employer Type of business entity: Limited liability company Company size: Medium (21-100 employees)

Hanácká potravinářská společnost s.r.o. – cukrovar Prosenice nabízí uplatnění lidem, kteří mají zájem pracovat v oblasti potravinářské výroby zaměřené na výrobu cukru, jeho balení a skladování, na dopravu cukrové řepy a v souvisejících profesích. Hanácká potravinářská společnost s. r. o. nabízí svým zaměstnancům dlouhodobou stabilní práci a…

Hana Hanzlova

Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Mame kvetinarstvi Flora Dekor v Kostelci nad C.lesy a nyni budujeme nove kvetinarstvi v Ceskem Brode a hledame sikovne kvetinarky-floristky s usmevem na tvari.

Hana Klusáková

Company type: Direct employer Type of business entity: Self-employment Company size: Small (1-20 employees)

Zahradnická realizační firma se zimní údržbou parkovišť supermarketů. Provádíme realizaci trávníkových ploch, projekty zahrad, ořezy a kácení stromů, drobné stavby a zpevněné plochy. Veškeré výsadby i výkopové a meliorační práce. V zimním období máme na starost zimní údržbu parkovišť supermarketů.