SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.

http://scgroup.cz/
TOP zaměstnavatel

About us

Jsme stavební firma se specializací na výstavbu rodinných domů, bytových domů, rekonstrukcí interiéru, rekonstrukci činžovních domů a bytů.

Zajistíme realizaci Vašeho investičního záměru ve výstavbě, počínaje zajištěním projektové dokumentace a stavebního povolení, až po samotnou realizaci stavby nebo stavby tzv. na klíč.

Patříme mezi stavební firmy , jejichž stavební činnost se opírá o jednotlivý přístup ke každému klientovi, realizujeme individuální projekty ve výstavbě rodinných domů nebo i luxusních sídel.

Máme v nabídce jak nízkorozpočtové projekty rodinných domů, tak i individuální projekty.

Naší hlavní hodnotou je historie a tým odborníků, kteří mají praktické zkušenosti s realizací pozemních staveb, jejich rekonstrukcí a případnou údržbou již od roku 1991. Za toto období jsme samostatně realizovali nebo se podíleli na realizaci početné řady významných staveb v České republice. Více informace v rubrice Naše reference.

Naše motto: Stavíme tak, aby kvalita nejen samotných prací nezakládala příčinu reklamací, ale především aby spokojenost zákazníka a výsledný dojem z celého díla, byly pro nás doporučením a vstupní bránou k dalším zakázkám a realizacím.

Vacancy title
Vacancy title Location Salary
Stavbyvedoucí
Updated 2 years ago
Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Zedník
Updated 2 years ago
Hlavní město Praha, Středočeský kraj
No jobs found

Opening hours:

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
Lunch break

Contact:

SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.

Address: Kroftova 379/7, Praha 150 00 Mobile phone: +420 602 793 559 E-mail: rozman.i@scgroup.cz Mobile phone: +420 724 969 664 E-mail: nabor@workintense.cz