Marketingový specialista

E-Jobs Service

Location: Prague Profession: Marketing & PR Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku pro obsazení pracovní pozice: Marketingový specialista - Praha. Nabízíme uplatnění pro samostatnou a dynamickou osobnost.

Náplň práce

  • Příprava marketingových materiálů, komunikace s grafiky

  • Správa webových stránek & sociálních sítí

  • Exekuce a dohled nad svěřenými projekty

  • Významný podíl na utváření a rozvoji marketingové strategie projektu

  • Analýzy trhu, konkurence a nových obchodních příležitostí

  • Administrativa související agendy

Požadujeme

  • Samostatnost a tvůrčí přístup k řešení zadaných úkolů

  • Silné komunikační a organizační schopnosti, dodržování termínů, práce pod tlakem

  • Příjemné, profesionální vystupování

  • Schopnost psát texty pro web a obchodní komunikaci

  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem (podmínkou)

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení

  • Dlouhodobou spolupráci

  • přátelské prostředí

  • místo výkonu Praha 5

  • mobilní telefon

Contact person:

Jaroslav Balík