PLÁNOVAČ KVALITY

Grammer s.r.o.

Location: South Bohemian Region Profession: Construction & Real Estate Entry date: Immediately

Mezinárodní výrobní společnost GRAMMER Automotive CZ pro svůj závod v České Lípě, hledá vhodného kandidáta - kandidátku s následujícími požadavky:

Náplň práce

  • Spolupracuje na zajištění činností úseku kvality s ohledem na splnění požadavků zákazníků;

  • Spolupracuje při plánování kvality nových projektů a souvisejících výrobních a kontrolních procesů;

  • Analyzuje kvalitativní problémy v rámci interních procesů;

  • Navrhuje a zpracovává zkušební postupy pro oblasti výrob;

  • Navrhuje, zpracovává a aktualizuje katalogy chyb a mezních vzorků;

  • Provádí počítačové zpracování dat, zpracovává statistiku a rozbory v oblasti řízení jakosti;

  • Připravuje reporting zákazníkům k obdrženým reklamacím a návrh na jejich řešení

Požadujeme

  • Vysokoškolské nebo Středoškolské vzdělání;

  • Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka;

  • Organizační a komunikativní schopnosti;

  • Spolehlivost, časová flexibilita;

  • Práce na PC – MS Office);

  • Znalost nástrojů kvality;

  • Znalost prostředí a požadavků v automobilovém průmyslu;

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr;

  • Dobré finanční a pracovní podmínky;

  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu;

  • Jistotu v prosperující firmě;

  • Dobré sociální zázemí - 5 týdnů dovolené, 13. a 14. mzda, závodní stravování, jazykové vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění;

  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce : Česká Lípa

  • Vaše životopisy zasílejte v českém a německém nebo anglickém jazyce. Použijte prosím odpovědní formulář.

  • Zasláním Vašeho CV souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti Grammer Automotive CZ prostřednictvím internetové služby Aulinks.cz. Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem O ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.

E-mail: nabor@workintense.cz