NÁKUPČÍ SENIOR

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 32000 CZK Location: Moravian-Silesian Region Profession: Trade - purchase and sale Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 5 years Entry date: Immediately

Jste zkušeným nákupčím? Je pro Vás úspěchem správně domluvený dodavatel s oboustranně výhodnými podmínkami? Pohybujete se v zákonech spojenými s nákupem jako ryba ve vodě? Pak očekáváme ještě dnes Vaše CV!!!

Náplň práce

  • realizování nákupů v souladu s hodnotami společnosti

  • realizuje výběrová řízení na dodavatele

  • spolupráce s technickým oddělením

  • organizace kontroly dodávky

  • podílí se na hodnocení dodavatelů

  • příprava smluv pro dodavatele

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání – ekonomického směru s technickými prvky

  • 5 let praxe v oblasti nákupu – výrobní společnost

  • AJ na komunikativní úrovni – nutnost komunikace s dodavateli písemnou i mluvenou formou

  • uživatelská znalost PC

  • konstruktivní myšlení a zachování chladné hlavy i v problémových situacích

  • znalost zákonů spojených s oblastí nákupu – VELKOU VÝHODOU

Nabízíme

  • práci pro stabilní nadnárodní společnost

  • nadstandartní finanční ohodnocení

  • možnost kariérního růstu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • nabídka jazykových kurzů

  • stravování přímo ve společnosti dotované zaměstnavatelem

  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Contact person:

Denisa Ondrušová
E-mail: nabor@workintense.cz