VÝROBNÍ MISTR

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 30000 CZK Location: Moravian-Silesian Region Profession: Construction & Real Estate, Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Máte zkušenosti z pozice mistra? Jste přirozenou autoritou s dobrými organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků, hodnocením jejich pracovního výkonu a motivací svěřeného týmu? Pak jste to přesně Vy, koho hledáme!

Náplň práce

  • Koordinace směny - operátoři výroby

  • Dohled nad dodržováním pracovních postupů a zásadám bezpečnosti práce

  • Operativní řešení problému souvisejících s výrobou a údržbou

  • Zodpovědnost za plnění výrobních plánů

Požadujeme

  • SŠ technické směru

  • Dovednost řídit tým výrobních pracovníků

  • Angličtinu - není nutné

  • Aktivní přístup a chuť se učit novým věcem

  • Ochota práce ve směnném provozu

  • Samostatnost v rozhodování a zodpovědný přístup k podřízeným

Nabízíme

  • Lákavé platové ohodnocení opovídající Vašim zkušenostem

  • Pracovní dobu ve směnném osmihodinovém provozu

  • Penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: okres Nový jičín

Contact person:

Denisa Ondrušová
E-mail: nabor@workintense.cz