TECHNIK BOZP A PO

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 35000 CZK Location: Prague Profession: Building technician Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Jste komunikativní a můžete se pochlubit dobrými vyjednávacími schopnostmi? Přistupujete ke své práci zodpovědně? Orientujete se v problematice BOZP? Domluvíte se bez problému německy? Chcete být součástí týmu profesionálů, kteří dělají svoji práci dobře a rádi?

Náplň práce

  • Příprava a implementování směrnic v oblasti BOZP/PO

  • Dohled nad dodržování BOZP/PO dle platné legislativy

  • Reportování na úrovni národní i mezinárodní

  • Správa systému BOZP a příprava vzdělávacích materiálů pro zaměstnance

  • Zodpovědnost za řešení pracovních úrazů apod.

  • Komunikace s externími dodavateli, úřady a pojišťovnami

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru BOZP VÝHODOU

  • Odborná způsobilost v oblasti BOZP/PO

  • Znalost německého jazyka na komunikativní rovni

  • Znalost platné legislativy v oblasti BOZP a PO

  • Samostatnost a zodpovědný přístup k práci

  • Držitel řidičského oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní práce na HPP

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

  • Flexibilní pracovní doba

  • Slevy na produkty a služby zaměstnavatele

  • Místo výkonu práce: Praha

Contact person:

Denisa Ondrušová