MATERIÁLOVÝ DISPONENT

Grammer s.r.o.

Location: South Bohemian Region Profession: Construction & Real Estate Entry date: Immediately

Mezinárodní výrobní společnost GRAMMER Automotive CZ pro svůj závod v České Lípě, hledá vhodného kandidáta - kandidátku s následujícími požadavky:

Náplň práce

  • Spolupracuje při plánování výroby dle požadavků zákazníků s cílem minimalizovat množství skladovaných komponentů i hotových výrobků;

  • Navrhuje a realizuje dopravu materiálu a hotových výrobků;

  • Zpracovává zákaznické odvolávky, denně komunikace se zákazníky, pracuje s PC (v SAP);

  • Kontroluje data v systému s požadavky od zákazníků, dodavatelů, zajišťuje aktuálnost dat;

  • Vyhodnocuje dodavatele, kontroluje stav skladů, kontroluje plnění plánu výroby;

  • Spolupracuje při plánování optimálních zásob a toků nakupovaných dílů

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • podmínkou praxe na stejné nebo obdobné pozici v Automotive minimálně 2 roky

  • znalost logistických procesů

  • uživatelská znalost SAP

  • podmínkou komunikativní znalost německého jazyka - denní využití v písemné i mluvené formě

  • znalost standardních norem jakosti systému jakosti v Automotive

  • řidičský průkaz skup.B

Nabízíme

  • zajímavou práci v mezinárodní prosperující společnosti

  • odpovídající motivující finanční ohodnocení

  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. a 14.mzda, závodní stravování, jazykové vzdělávání

  • nástup možný ihned

  • Zasláním Vašeho CV souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti Grammer Automotive CZ prostřednictvím internetové služby Aulinks.cz. Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem O ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.

E-mail: nabor@workintense.cz