Pomocný dělník v pekárně

Europa Workintense spol. s r.o.

Location: Prague Profession: Labourer Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance, Agreement on work activity Type of employment: Full-time, Part-time Entry date: On agreement Suitable for: Graduates

Hledáme pomocné dělníky do pekárny v Praze. Pracovní úvazek na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek (HPP). Zajímavé platové ohodnocení. Cizincům, kteří hledají práci v Praze, nebo práci v České republice pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení. Pro výkon práce je podmínkou platný potravinářský průkaz, který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce. Pracovní pozice je vhodná i pro ženy a absolventy. Nástup na pozici pomocný dělník do pekárny možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce

  • manuální práce u výrobního pásu

  • zdobění, pečení, balení

  • kontrola jakosti

  • prostředí práce je se zvýšenou teplotou

Požadujeme

  • min. vyučení v oboru

  • praxe na pozici pomocného dělníka v pekárně - výhodou

  • čistý trestní rejstřík

  • potravinářský průkaz (je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce)

  • manuální zručnost, spolehlivost

  • smysl pro čistotu a pořádek

  • dobrý zdravotní stav

  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • dlouhodobou práci v Praze

  • pracovní úvazek na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek (HPP)

  • možnost zajištění ubytování v blízkosti pracoviště

  • pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení

  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice a občany států EU

  • nástup na pozici pomocný dělník do pekárny možný ihned nebo po dohodě

Contact person:

Miroslava Buntushak
Mobilní telefon: +420 777 685 537 E-mail: m.buntushak@workintense.cz Skype: m.buntushak.workintense