KONSTRUKTÉR - INOVACE STROJŮ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 25000 CZK Location: Hradec Králové Region Profession: Engineering Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Vystudoval jste SŠ / VŠ technického zaměření a ovládáte některý z CAD programů ma pokročilé úrovni? Jste technický typ, komunikativní osobnost a chcete se podílet na nákupu a inovaci strojních zařízení? Již Vás nudí stereotyp a chcete mít možnost seberealizace a profesního rozvoje?

Náplň práce

  • Technická podpora při inovaci zařízení

  • Spolupodílení se na investičních plánech nákupu zařízení

  • Návrhy konstrukčních řešení zařízení a výrobků

  • Tvorba příslušné technické dokumentace

  • Plánování a zajišťování oprav strojů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření

  • Zkušenosti v CAD konstrukci

  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci

  • Technicky zdatná osobnost

  • Samostatnost a komunikativnost

Nabízíme

  • Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti

  • Různorodou atraktivní práci

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Cílové bonusy

  • Místo výkonu práce: okres Náchod

Contact person:

Denisa Ondrušová
E-mail: nabor@workintense.cz