Servisní technik – AV/IT

Europa Workintense spol. s r.o.

Location: Ústecký Region, Ústí nad Labem Profession: IT - Sales and service Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately Suitable for: Graduates

Společnost, která je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie, tak aby klientům přinášely nejen maximální radost.

Náplň práce

  • realizace servisu na audio vizuálních zařízeních, projektorech, servis audio/video zařízení s vazbou na IT řešení vzniklých problémů, servis/instalace SW, instalace a správa aktivních prvků síťové infrastruktury, vzdálená správa, komunikace s obchodními konzultanty a projektovými specialisty - příprava zakázek a projektů, zodpovědnost za komunikaci se zákazníkem

Požadujeme

  • SŠ nejlépe technického směru - IT specializace

  • znalost AJ na komunikativní úrovni

  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci v oblasti nejmodernějších technologií

  • spolupráce v rámci dynamického týmu

  • motivující systém finančního ohodnocení

  • mobilní telefon, notebook a zaměstnanecké benefity

Contact person:

Alena Sojková