Mzdový/á účetní

SOLID FINANCE a.s.

Location: Prague Profession: Banking & insurance Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Experience: 2 years Entry date: Immediately

V současné době rozšiřujeme náš tým v Praze o novou kolegyni / nového kolegu na pozici MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ.

Náplň práce

  • dení komplexní mzdové agendy našich klientů

  • Spolupráce s příslušnými úřady

  • Samostatné zpracování mezd včetně personalistiky

  • Zpracování ročního vyúčtování daní zaměstnanců, ELDP, statistiky

  • Zastupování při kontrolách ZP, PSSZ

Požadujeme

  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky

  • Znalost mzdové problematiky

  • Znalost práce s PC, MS Office

  • Angličtina výhodou

  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost

  • Flexibilita

Nabízíme

  • Samostatnou a zajímavou práci v pevném zázemí naší společnosti

  • Náležité finanční ohodnocení + benefity (sport, rehabilitace a kulturní akce)

  • Místo výkonu práce v Praze

Contact person:

Pavel Janda
E-mail: nabor@workintense.cz