TECHNIK/OPRAVÁŘ - PLC

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 20000 CZK Location: Central Bohemian Region Profession: Technician in mechanical engineering Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Máte technického ducha a rádi se věnujete elektronice. Pokud se vyznáte v průmyslové elektronice a máte zkušenosti s frekvenčními měniči, pošlete nám Váš životopis.

Náplň práce

  • Pravidelná revize a opravy rozbitých dílů

  • Diagnostika a testování dílů

  • Spolupráce v týmu opravářů

  • Sporadické výjezdy ke klientovi

  • Specifikace vad se zákazníkem

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání elektro

  • Znalost průmyslové elektroniky (alespoň ze studií)

  • Dobrá orientace v anglické technické dokumentaci

  • Znalosti frekvenčních měničů, PLC, testování součástek

  • Manuální zručnost a zkušenosti s pájením

Nabízíme

  • Zázemí expandující české společnosti

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Finační bonusy (13.plat)

  • Firemní vzdělávání - jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Kolín.

Contact person:

Denisa Ondrušová
E-mail: nabor@workintense.cz