Firemní bankéř/-ka

SOLID FINANCE a.s.

Salary: From 25000 CZK Location: Prague Profession: Banking & insurance Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 2 years Entry date: Immediately

V současné době rozšiřujeme náš tým v Praze o novou kolegyni / nového kolegu na pozici: Firemní bankéř/-ka

Náplň práce

  • Komplexní správu svěřeného portfolia klientů

  • Aktivní získávání nových klientů v

  • Rozvíjení a vytváření vztahů s klienty a targety

  • Samostatnou přípravu úvěrových návrhů

Požadujeme

  • Znalost podnikových financí, orientace v účetních výkazech a úvěrování

  • Schopnost samostatně analyzovat, tvořit strategii a obhajovat obchodní návrhy

  • Výborné prodejní, prezentační dovednosti

  • Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Samostatnou a zajímavou práci v pevném zázemí naší společnosti

  • Náležité finanční ohodnocení + benefity (sport, rehabilitace a kulturní akce)

  • Místo výkonu práce v Praze

Contact person:

Pavel Janda
E-mail: nabor@workintense.cz