ELEKTROPROJEKTANT – STROJÍRENSTVÍ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 24000 CZK Location: Plzeň Region Profession: Engineering Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Máte elektrotechnické vzdělání a umíte pracovat s konstrukčními programy? Zajímáte se aktuálně o nové pracovní nabídky v Plzni? Chtěli byste v práci využívat angličtinu?

Náplň práce

  • Návrhy technických řešení pro nové projekty

  • Spolupráce na projektování testovacích přípravků

  • Zpracování technické dokumentace v programu AutoCAD

  • Komunikace v rámci firmy i se zákazníky a dodavateli

  • Zpracování technických částí obchodních nabídek

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnické

  • Praxe v oboru velkou výhodou

  • Znalost angličtiny

  • Znalost systému AutoCAD či jiného konstrukčního programu

  • Pečlivost, flexibilitu, technické myšlení

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Profesní, odborný i osobní růst

  • Odborné vzdělávání

  • Jazykové kurzy

  • Týden dovolené navíc

  • Závodní stravování

  • Mobilní telefon, notebook

  • Příspěvek na pojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeň - město

Contact person:

Denisa Ondrušová
E-mail: nabor@workintense.cz