Obchodník na burze

SOLID FINANCE a.s.

Salary: From 30000 CZK Location: Prague Profession: Banking & insurance Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: On agreement Suitable for: Graduates, Entrepreneurs

Největší investiční zprostředkovatel na poli kapitálového trhu v ČR. Hledá pracovité a cílevědomé osobnosti, kterým pomůže s jejich rozvojem a připravíme perfektní podmínky pro kariérní růst.

Náplň práce

  • Komunikace s podnikateli a top managementem. Komunikace s klienty společnosti a akvizice potenciálních klientů.

Požadujeme

  • Anglický jazyk - min B2

  • cílevědomost

  • precizní komunikace

  • odolnost vůči stresu

  • zájem o akciové trhy

  • VŠ - Ekonomického směru

Nabízíme

  • Služební telefon

  • Příležitost v dynamicky rostoucí společnosti

  • Příjemné a prestižní pracovní prostředí

  • Vysoké bonusy

  • 5 týdný dovolené

Contact person:

Pavel Janda
E-mail: nabor@workintense.cz