MECHANIK - KONTROLOR

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 14000 CZK Location: Olomouc Region Profession: Engineering Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Máte středoškolské technické vzdělání a zatím jste neměl/a příležitost pracovat ve strojírenství? Orientujete se v technické dokumentaci a zvládáte měření klasickými měřidly? Pokud navíc preferujete směnný provoz a stojíte o stabilní pozici v zahraniční firmě, máme pro Vás ideální příležitost.

Náplň práce

  • Obsluhování automatických a poloautomatických strojů

  • Práce s technickou dokumentací

  • Zajištění bezproblémového průběhu výroby

  • Dohled na požadovanou kvalitu výroby

  • Provádění preventivní údržby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického zaměření

  • Zkušenost s měřením klasickými měřidly

  • Orientace ve výkresové dokumentaci

  • Aktivní přístup

  • Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti

  • Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

  • Příspěvek na stravování

  • Příjemný pracovní kolektiv

  • Místo výkonu práce: Prostějovsko

Contact person:

Denisa Ondrušová
E-mail: nabor@workintense.cz