Samostatný technický pracovník

N-tek, s.r.o.

Salary: From 18000 CZK Location: South Moravian Region Profession: Trade - purchase and sale Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately Suitable for: Graduates

Do našeho týmu hledáme motivovaného a kreativního kolegu SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, Aktivní znalost AJ slovem i písmem (B2), Nadstandardní uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce

  • Komunikace se zahraničními dodavateli (e-maily, telefony), tlumočení školení

  • Překlady dokumentů (technických listů, katalogů, etiket, reklamních materiálů apod.)

  • Technická podpora zákazníků a obchodních zástupců

  • Správa obsahu firemního intranetu, webu a sociálních sítí

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy - práci v dobrém kolektivu

  • Zajímavé platové ohodnocení

  • Firemní benefity

Contact person:

Hana Mádlová
E-mail: nabor@workintense.cz