Pomocný dělník do skladu

Europa Workintense spol. s r.o.

Salary: From 18000 CZK Location: Central Bohemian Region Profession: Transport and Logistics Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance, Agreement on work activity , Work for Trade Certificate Type of employment: Full-time, Part-time, Shift work Entry date: On agreement Suitable for: Graduates, Entrepreneurs

Hledáme vhodně uchazeče na pracovní pozici - pomocný dělník do skladu pro významnou společnost, zabývající se výrobou prémiových a super prémiových krmiv pro psy a kočky, s místem výkonu práce na Praze - Západ. Ochota pracovat na směny, možnost zaškolení. Zajišťujeme ubytování zdarma. Cizincům, kteří hledají práci v Praze, nebo práci v České republice pomůžeme vyřídit potřebná pracovní víza a pracovní povolení. Nástup na pozici Pomocný dělník do skladu možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce

  • práce u pasu

  • balení a skládání hotových výrobku

  • expedice zboží

  • kontrola jakosti

Požadujeme

  • předchozí praxe ve skladu - výhodou

  • zkušenost s řízením VZV (vysokozdvižný vozík) - výhodou

  • ochota pracovat na směny

  • fyzická zdatnost

  • samostatnost, spolehlivost

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • dlouhodobou práci v České republice

  • vstupní zaškolení pro pracovníky bez praxe

  • místo výkonu práce Praha - Západ

  • pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice zajistíme kompletní podporu pro získání pracovního víza a pracovního povolení

  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří hledají práci v Praze a práci v České republice a občany států EU

  • nástup možný ihned nebo po dohodě

Contact person:

Miroslava Buntushak
Mobilní telefon: +420 777 685 537 E-mail: m.buntushak@workintense.cz Skype: m.buntushak.workintense