MISTR V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 25000 CZK Location: Moravian-Silesian Region Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 5 years Entry date: Immediately

Hledáte práci ve které uplatníte své technické a organizační znalosti?Máte zkušenosti s vedením většího týmu lidí a přirozenou autoritu?

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru

  • Zkušenosti na obdobné pozici (ideálně 5 let)

  • Znalost anglického jazyka - výhodou

  • Umění rychle reagovat na vzniklé situace k řešení

  • Stresově odolnou osobnost s přirozeným respektem

  • Aktivní přístup

Náplň práce

  • áplň práce:

  • Řešení nekvality práce, kontrola produktivity práce

  • Plánování a organizování výroby

  • Zodpovědnost za vedení týmu a chod provozovny

  • Dodržování pracovní a technologické kázně

  • Řešení krizových situací

  • Zpětná vazba a výkazy vedení společnosti

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Možnost kariérního růstu

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost profesního sebevzdělávání

  • Okamžitý nástup

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Contact person:

Denisa Ondrušová
E-mail: nabor@workintense.cz