Specialista na internetový marketing

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Prague Profession: Marketing & PR Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately

Nabízíme ideální pracovní příležitost pro toho, kdo hledá atraktivní příležitost pro spolupráci a rozvoj svých schopností.

Náplň práce

  • správa a optimalizace PPC kampaní společnosti (Sklik, AdWords)

  • správa a vyhodnocení bannerových kampaní

  • návrhy a vlastní realizace kampaní na sociálních sítích (Facebook, Twitter, YouTube…)

  • aktualizace webových stránek společnosti na každodenní bázi

  • automatizovaný sběr dat z webů

  • samostatná analýza webů konkurenčních společností a aktivní hledání prostor pro zlepšení

  • samostatná analýza online marketingových aktivit konkurenčních společností a aktivní hledání prostor pro zlepšení

  • spolupráce při tvorbě propagačních materiálů, letáků apod.

  • spolupráce na celkové koncepci reklamy

Požadujeme

  • znalost HTML, CSS, PHP podmínkou

  • dobrá znalost Google Analytics podmínkou

  • orientace v SEO velkou výhodou

  • zkušenosti s tvorbou bannerů výhodou

  • zkušenosti s CMS MODX výhodou

  • prezentační dovednosti

  • analytické myšlení

  • pečlivost, smysl pro detail, proaktivní přístup

  • tvůrčí myšlení, rozhodnost, organizační schopnosti

  • flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Nadstandardní platové ohodnocení + bonusy

  • další benefity (stravenky, příspěvek na bydlení, sport, kulturu a další)

  • 5 týdnů dovolené

Contact person:

Petra Pavlištíková
E-mail: nabor@workintense.cz