Poradce pro nemovitosti

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Liberec Profession: Construction & Real Estate Type of contract: Employment contract, Work for Trade Certificate Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: Immediately

Do naší společnosti hledáme mladé, schopné a dynamické kolegy orientující se v oblasti nemovitostí a financí, hledající výzvu a velkou možnost osobního rozvoje.

Náplň práce

  • Prodáváte klientům portfolio služeb a produktů firmy

  • Analyzujete klientovu potřebu a provázíte jej obchodním procesem celé společnosti

  • Budujete s klienty vztah a partnerství

  • Komunikujete s dodavateli a partnery společnosti

Požadujeme

  • Přirozenou orientaci na klienta a jeho potřeby

  • Vysokou komunikační zdatnost a profesionální vystupování

  • Schopnost aktivně vyhledávat obchodní příležitosti

  • Prokazatelné úspěchy v komunikaci s klienty

  • Strategické myšlení

  • Schopnost komunikovat v AJ

Nabízíme

  • Související kariérní rozvoj a růst

  • Možnost uplatnit své vlastní nápady a přispět tak k úspěchu celé firmy

  • Lukrativní pracovní prostředí v centru Prahy

  • Motivační odměňovací systém nad rámec fixní mzdy

Contact person:

Petra Pavlištíková