PHP Programátor

E-Jobs Service

Salary: From 25000 CZK Location: Prague Profession: IT - Sales and service Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: On agreement

do společnosti E-Jobs service hledám nového kolegu na pozici PHP programátora. Pracujeme na tvorbě nového a moderního pracovního portálu, který chceme postupně otevřít pro celou Evropu.

Náplň práce

  • Nette framework

  • Doctrine (kdyby/doctrine)

  • RabbitMQ a supervisord (kdyby/rabbitmq)

  • Linux a nginx

  • Angular.js

  • Less

  • Gulp

Požadujeme

  • PHP OOP

  • Zkušenost s PostgreSQL

  • Git

  • AJ na úrovni psaní commit zpráv

  • dodržování best practises

  • spolehlivost

  • přehled o novinkách a zájem o jejich učení se

Nabízíme

  • Malý kolektiv

  • Kancelář v Praze na Plzeňce (5 minut metro, 2 minuty tramvaj)

  • Firemní akce

  • Pro ty, kteří se chtějí stěhovat do Prahy, máme možnost ubytování

  • Sprcha, pokud např. cestujete na kole

Contact person:

Jaroslav Balík