Pracovník úklidu DPP/DPČ

Centrum Hostivice s.r.o.

Location: Hostivice Profession: Cleaning Lady, Cleaner Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance, Agreement on work activity Type of employment: Full-time, Shift work, Flexible working hours Entry date: 07.2015 Suitable for: Graduates

Centrum Hostivice s.r.o. hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: Úklidový/-á pracovnice Hostivice

Náplň práce

  • Zajištění úklidu toalet ve veřejných i neveřejných prostorách

  • Úklid je zajištěn v režimu H24

  • Práce spojena s doplňováním materiálu a následným odvozem vzniklého odpadu

  • Práce s chemickými úklidovými prostředky

  • Práce je vhodná pro ženy i pro muže

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost

  • pečlivost

  • svědomitost

  • zodpovědnost

  • spolehlivost

  • flexibilita

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí

  • nástup možný po dohodě

  • práci na HPP - plný úvazek

  • zajímavé platové podmínky

  • benefity ve formě slevy na poskytované služby

Contact person:

Ing. Petr Matějů
E-mail: nabor@workintense.cz