KONSTRUKTÉR

Grammer s.r.o.

Location: Central Bohemian Region Profession: Construction & Real Estate Entry date: Immediately

GRAMMER CZ, s.r.o., dceřinná společnost GRAMMER AG Amberg, SRN, divize automobilové interiéry, hledá pro svůj závod v Tachově pracovníky na pozici K O N S T R U K T É R Hledáte pracovní pozici s možností dalšího růstu a plnění nových výzev? Nabízíme možnost zahraniční stáže, práci v mladém kolektivu a příjemném pracovním prostředí. GRAMMER CZ,s.r.o., je společnost expandující na celosvětovém trhu a hledá členy do svého nově vznikajícího konstrukčního týmu, kteří mají chuť se podílet na dalším rozvoji firmy.

Náplň práce

  • Vývoj a konstrukce plastových a kovových dílů pro automobilový

  • průmysl v programu Catia dle zadání od zákazníka, dle požadavků

  • výroby

  • Spolupráce se zákazníkem na finálním řešení daného problému

  • Samostatné vedení projektu vývoje a konstrukce v rámci firmy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru

  • Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem

  • Organizační a komunikativní schopnosti

  • Schopnost teamové práce

  • Spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost

  • Znalost práce v programu Catia, AutoCad výhodou

  • Práce na PC – (Word, Excel, výhodou SAP)

  • Praxe v oboru výhodou (není podmínkou)

Nabízíme

  • dobré finanční a pracovní podmínky

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu

  • jistotu v expandující firmě

  • dobré sociální zázemí (závodní stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dovolenou a vánoce + další benefity)

  • nástup možný po dohodě

E-mail: nabor@workintense.cz