Tiskový produkční

Avangarda spol. s r.o.

Salary: From 23000 CZK Location: Brno Profession: Media and printing Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: On agreement

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: tiskový produkční do firmy v centru Brna.

Náplň práce

  • Příprava rozpočtů a zpracování kalkulací

  • Zajištění administrativní podpory chodu výroby

  • Spolupráce při zadávání veřejných zakázek

  • Spolupráce s grafickými studii a sazeči

Požadujeme

  • Zkušenosti v polygrafii

  • technologické postupy v předtiskové a tiskové přípravě

  • Nadstandartní uživatelská znalost MS OFFICE

  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

  • Aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů

  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání v centru Brna

  • Zázemí stabilní instituce

  • Jazykové i odborné vzdělávání

  • 5 týdnů dovolené

  • Zaměstnanecké benefity

Contact person:

Petra Pavlištíková
E-mail: nabor@workintense.cz