Naše služby pro uchazeče

Aulinks.cz

Ať už plánujete změnit zaměstnavatele, jste čerstvý absolvent nebo se jen tak rozhlížíte, Aulinks.cz je tím správným odrazovým bodem pro vaši novou či lepší kariéru.

Lepší kariéra
Životopis

Vytvořte a zveřejněte své životopisy. Pro všechny zaregistrované uchazeče je vytvoření a zveřejnění životopisů zdarma. Budou vás kontaktovat společnosti, které nabízejí tisíce pracovních pozic v České republice.

Vytvořit životopis
Kontaktujte firmu

Nečekejte, až si vás personalista vybere a zašlete mu svůj strukturovaný životopis. I v případě, že společnost nemá vypsaná žádná výběrová řízení, třeba hledají právě vás.

Zaslat životopis
Komunikace

Aulinks.cz pro vás připravil přehledný systém komunikace. Pomůže vám snadněji komunikovat s personalisty a zaměstnavateli. Vše budete mít uspořádané na jednom místě ve své schránce.

Komunikovat s personalisty

Naše služby pro zaměstnavatele

Profil společnosti

Připravili jsme pro vás možnost prezentace vaší firmy přesně na míru vašich potřeb a požadavků.

Profil společnosti
Inzerce

U nás dostanete jeden inzerát každý měsíc zdarma. Doba inzerce nabídky je jeden měsíc s možností bezplatné aktualizace, pokud nenajdete vhodného kandidáta.

Inzerce pracovních nabídek
Kontakty uchazečů

Nehlásí se dostatečné množství kandidátů na vaše inzeráty? Aulinks.cz vám poskytuje uspořádaný a srozumitelný přehled profilů uchazečů, kteří jsou registrovaní na našich stránkách. Vhodné kandidáty kontaktujte sami.

Kontakty uchazečů
HR Systém

Vytvořte si svoji síť personalistů. Přidejte své kolegy odpovědné za nábor ve vaší společnosti na firemní účet Aulinks.cz.

HR Systém
Aulinks Social Jobs Ad

Využijte sociální sítě při hledání nových uchazečů o práci. Aulinks Social Jobs Ad vám umožní najít vhodné kandidáty na Facebooku.

Aulinks Social Jobs Ad

Naše služby pro personální agentury

Nábor

Nábor uchazečů pro vás a vaše klienty.

Přehled balíčků
Premium Agentura

Získejte nové klienty díky našemu systému oslovení PREMIUM agentur.

Premium Agentura