Kdo jsme

Aulinks je pracovní portál nové generace stvořený na území České republiky, který malými krůčky sjednocuje evropský trh práce mezi zaměstnavateli a uchazeči.

Momentálně pro vás připravujeme sjednocenou síť evropských pracovních portálu Aulinks s pomocí které můžete inzerovat nejen v Tuzemsku, ale v Celé Evropě. Na přání naších zákazníku, zajišťujeme také profesionální překlad do Vámi zvoleného jazyka.

Naším cílem je vyjít vstříc všem potřebám zákazníka a stále zdokonalovat své služby. Za tímto účelem jsme spojili tradiční služby pracovních portálů s nejnovějšími technologiemi. S pomoci intuitivního prostředí zajišťuje jednoduchou orientaci, pomocí které šetříme čas našeho zákazníka.

Po důkladné analýze přání a potřeb zákazníka se soustředíme na rychlý a efektivní ale zároveň pohodlný způsob vyhledávání na trhu práce. Také proto si u nás může uchazeč zvolit, zdali si vytvoří online životopis, pomocí kterého se můžete zajímavým způsobem prezentovat. Společnosti od nás již při registraci dostanou 5 kontaktů na uchazeče a každý měsíc jeden inzerát zdarma. Pro efektivní představení umožňujeme společnostem možnost, aby si vytvořili originální kariérní stránku.

Tento portál je projektem společnosti E-Jobs Service s.r.o. E-Jobs Service je rozvíjející se společnost která se prezentuje v oblasti lidských zdrojů a svými službami poskytuje řešení problému na trhu práce.

Přinášíme nová řešení

Naší prioritou je poskytnout Vám moderní a uživatelsky příjemné prostředí pro hledání zaměstnání. Snažíme se dělat vše pro to, abychom co nejvíce ušetřili Váš čas - na Aulinks.cz naleznete vše přehledně uspořádané na jednom místě.

Dbáme na vysokou kvalitu

Garantujeme vysokou kvalitu při hledání volných pracovních míst. Každá zveřejněná nabídka práce byla individuálně zpracována a prošla naší kontrolou. Nabídky zaměstnání obsahující nedostatečné či pochybné informace na Aulinks.cz nenajdete.

Jsme otevření a flexibilní

Naší snahou je nabídnout Vám co nejflexibilnější a nejotevřenější prostředí, které Vám zjednoduší a zpříjemní proces při hledání práce. Nebudeme Vám nutit žádné balíčky služeb - záleží jen na Vás, které služby budete chtít využívat.

Nezapomínáme na absolventy

Absolventi ocení při hledání práce moderní uživatelské funkce. Připravili jsme pro Vás speciální nástroje a služby od vlastní prezentační stránky, přes životopisy online a sofistikovaný systém komunikace se zaměstnavatelem.