Skladník - řidič VZV 7 t. Dlouhodobé zaměstnaní. Práce v Plzni

Europa Workintense spol. s r.o.

Plat: Od 35000 CZK Lokalita: Plzeňský kraj Profese: Doprava a logistika Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Praxe: 2 let Datum nástupu: Ihned
Zobrazit v jazyce:

Náplň práce

Požadujeme

Nabízíme

Poznámky

Skladník - řidič VZV 7t. Plzeňský Prazdroj. Dlouhodobé zaměstnaní. Práce v Plzni
Nabídka práce v Plzni. Mzda 180 Kč/hod., výdělek 32 000 Kč, bonusy a zákonné příplatky. Práce s ubytováním. Možnost záloh. Zaměstnaní s možností práce na HPP

Mzda, finanční podmínky:
• mzda pro skladníka – řidiče VZV 7t 180 Kč/hod.;
• zákonné příplatky za noční, přesčas, víkendy a svátky;
• výkonnostní bonusy;
• dovolena 5 týdnů v roce;
• výdělek 32 000 Kč;
• zajišťujeme ubytování (cena okolo 4 500 Kč);
• možnost záloh dle dohody;
• zajišťujeme pracovní oděvy a ochranné pomůcky.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:
• zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
• pracoviště se nachází v stabilní pivovarské společnosti - práce v pivovaru Plzeňský Prazdroj;
• místo výkonu práce: město Plzeň, Česká republika;
• cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
• práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (3 měsíční zkušební doba);
• nekuřácké pracoviště (pro kuřáky je vyhrazené místo);
• práce s ubytováním v Plzni;
• poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
• nástup na pozici skladníka - řidiče VZV 7t možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:
• nakládka a vykládka kamionů;
• zásobování stáčecí linky piva, odebírání palet od výrobní linky;
• manipulace se zbožím pomocí VZV 7t;
• práce se skenerem;
• výdej rozbitných materiálů;
• zodpovědnost za správnost dokladů a dodacích listů;
• údržba VZV a úklid pracoviště.
Požadujeme po budoucím zaměstnanci:
• praxe na pozici skladníka – řidiče VZV 7t – podmínkou;
• platný řidičský průkaz skupiny W1, W2 a řidičský průkaz sk. C nebo T.;
• pro výkon práce skladníka - řidiče je podmínkou platný potravinářský průkaz, který je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce;
• znalost práce se čtečkou/skenerem - výhodou
• samostatnost a zodpovědnost;
• čistý trestní rejstřík – podmínkou;
• dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů;
• flexibilita - v případě potřeby záskok na obdobné pozici;
• fyzická zdatnost;
• ochota pracovat ve směnném provozu;
• zájem o dlouhodobém zaměstnání.

Stravování:
• stravenky nebo dotované stravování.

Pracovní doba:
• 2 směnný provoz;
• 37,5 hodin/týdně;
• možnost práce o víkendech a přesčas.

Kontakt pro zájemce o práci:
• Daria Belokonenko
• Tel.: + 420 720 976 917
• Viber: + 420 720 976 917
• E-mail: d.belokonenko@workintense.cz
• Skype: Dasha Workintense

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Lýdie Ignaťuková
E-mail: nabor@workintense.cz