Personalista – nábor personálu. Mezinárodní agentura Workintense.

Europa Workintense spol. s r.o.

Lokalita: Hlavní město Praha, Plzeň, Brno Profese: HR a personalistika, HR business partner, HR specialista Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Typ úvazku: Plný úvazek Datum nástupu: Ihned Vhodné pro: Absolventy, Živnostníky
Zobrazit v jazyce:

Personalista, HR manažer pro nábor personálu a řízení náborových procesů v zemích: Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Ukrajina. Mezinárodní personální a outsourcingová agentura Workintense.

Popis nabídky a pracovních úkolů:

  • Pro zabezpečení procesů náboru, dalšího řízení a podpory v procesu zaměstnávání najímaných pracovníků v zemích působnosti agentury (Česká republika, Slovenská republika, Polsko, Maďarsko a Ukrajina) mezinárodní personální a outsourcingová agentura Workintense vyhlašuje výběrové řízení na pozici: personalista - HR manažer.

  • Náplň práce personalisty, HR manažera spočívá v řízení náborových projektů společnosti, zabezpečení procesu náboru a dalšího příjmu do zaměstnání odpovídajících pracovníků v dělnických, technických, servisních, lékařských a manažerských profesích. Součástí práce je stálá podpora v oblasti personálních a lidských zdrojů, včetně řešení vízových formalit pro najímané pracovníky.

  • Pracovní místa v České republice jsou především v okolí Prahy, Plzně a Brna. Na Slovensku pak v okolí Bratislavy, v Polsku na okraji Varšavy, Wroclawi, Krakowa a v Maďarsku v okoli Budapeště. Kanceláře agentury Workintense pro nábor personálu na Ukrajině se nacházejí ve Lvově a Kyjevu.

Charakteristika potenciálního kandidáta na pozici personalisty, HR manažera:

  • Umění samostatně organizovat proces / úkoly pro vyplnění pracovních cílů. Práceschopnost na vysoké úrovni.

  • Cílevědomost

  • Odpovědnost

  • Odolnost vůči stresu

  • Odpovědnost, přesnost

  • Dobré komunikační schopnosti

  • Schopnost řešit složité úkoly

  • Nekonfliktní charakter

  • Na pozici jsou vhodné ženy i muži, kteří nejsou omezeni a mohou jezdit na služební pracovní cesty. Kandidát musí být schopný pracovat s osobním počítačem a moderními komunikačními prostředky.

  • Zájem žít a pracovat v jedné ze zemí, kde se nachází pobočky společnosti: Česká republika, Slovensko, Polsko a Maďarsko. Stejně tak touha používat jazyk, kterým se hovoří ve vybraném místě práce.

  • Schopnost nastudovat místní zákony a podílet se na přípravě smluvních podmínek se zákazníky, místními společnostmi, zaměstnavateli, orgány místní správy a kontrolními orgány.

  • Vysokoškolské vzdělání, zkušenost práce v administrativě nebo v managementu jsou výhodou.

  • Zvláštní předností je vzdělání v oboru andragogika.

  • Nutné reference od nezaujatých osob, například předchozích zaměstnavatelů!

  • Energickým a talentovaným kandidátům, kteří nemají zkušenosti, ale mají potenciál úspěšně vykonávat práci na dané pozici, nabízíme účast ve výběrovém řízení, ukázat svůj talent a přesvědčit nás o své vhodnosti pro výkon práce na pozici.

Co vás čeká v případě přijetí na pozici? Nabízíme:

  • Dynamickou práci ve společnosti Workintense, která už 25 let úspěšně podniká v oblasti outsourcingu, HR procesů a zajištění personálu pro společnosti najatými pracovníky, především z Ukrajiny.

  • Staráme se o to, abychom byli lídry ve své sféře podnikání. Proto zveme do svého kolektivu spolupracovníky, kteří chtějí a jsou připraveni pracovat na 101 %.

  • Nabízíme dlouhodobou práci v Česku, Slovensku, Polsku, Maďarsku, v kancelářích agentury Workintense pro nábor personálu ve Lvově a Kyjevu na Ukrajině, s možností kariérního růstu, garantovanou stabilním platem, různými bonusovými programy, které umožňují zvýšit příjem.

  • Svým pracovníkům zajišťujeme ubytování v místu výkonu práce.

  • Zajišťujeme vyřízení pracovních víz.

Etapy průběhu výběrového řízení na pozici personalista, HR manažer a kontakty pro kandidáty.

  • Jestli vás daná nabídka zaujala, odpovídáte kritériím popsaným v kategorii „charakteristika potenciálního kandidáta“ a chcete se účastnit výběrového řízení, zašlete svůj životopis na e-mail: lida.ignatyuk@workintense.cz.

  • Po prvním kole výběrového řízení vám bude zaslána anketa, kterou je nutné vyplnit a zaslat na e-mail, který vám zašleme.

  • Na druhé kolo výběrového řízení vás pozvou na pracovní pohovor a praktický text osobních a profesionálních návyků v Kyjevu nebo Praha.

  • Po úspěšném projití všech kol výběrového řízení začne proces zařazení na pozici, jehož součástí je vyřízení všech potřebných dokumentů: uzavření pracovní smlouvy, zařízení pracovního víza pro práci v České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku.

Poznámky

Dobrý den. Pokud vás tato pozice zajímá, zašlete svůj životopis na aktuální e-mailovou adresu: nabor@workintense.cz. Děkujeme za pochopení

O společnosti:

Kontaktní osoba:

Lýdie Ignaťuková
E-mail: nabor@workintense.cz