Brigády pro každého

Zveřejnil:
Vhodné pro:

Manikérka

přidáno před 4 lety
Do relaxačního centra v Praze 9 (blízko metra Vysočanská) hledáme manikérku. Zahájení spolupráce v průběhu září, resp. dle dohody. Požadujeme prokazatelné zkušenosti v této oblasti. Částečná klientela. Nabízíme práci v příjemném prostředí, na DPP, DPČ, příp. ŽL (vhodné jako přivýdělek např. pro maminky na rodičovské dovolené). Bližší podrobnosti včetně finančních podmínek při osobním jednání. Nabídky (včetně informací o kvalifikaci a dosavadní praxi) prosím zasílat na e-mail: info@ad-vita.cz

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

aktualizováno před 4 lety
Radek Šenkyřík Moravskoslezský kraj 12000 CZK
Hledáme brigádníky na obsluhu hostů v naší provozovně na letní sezónu s možností přivydělání i mimo sezónu celoročně, zejména pak o víkendech. Ubytování po dohodě možné!

Chef de partie

aktualizováno před 4 lety
Etnosvět s.r.o. Hlavní město Praha
Hledáme zkušené kuchaře, kteří by se rádi připojili k našemu mladému týmu v moderní a stylové restauraci Etnosvět, která se nachází na Praze 2. Restaurace podává mezinárodní kuchyni vycházející z kreativních nápadů a plnou pestrých chutí. Očekáváme zájemce se zkušenostmi s prací v rušném prostředí, schopné pracovat pod tlakem ku prospěchu celého týmu. Vzhledem k tomu, že provoz v kuchyni je řízen hlavně anglicky, podmínkou pro uchazeče je dobrá znalost angličtiny na komunikativní úrovni. Uchazeči by měli být dobře organizovaní, schopní pracovat s vysokým nasazením, zajímat se o alternativní kuchyni, mít opravdovou vášeň pro něco nového a zajímavého. Nabízíme práci v perspektivní restauraci s výborným zázemím, kde můžete dále rozvíjet své kuchařské umění a naučit se novým věcem. Nástup možný ihned!

Brigáda - výroba ovocných kytic Frutiko

aktualizováno před 4 lety
FRUTIKO international s.r.o. Hlavní město Praha
Sháníme šikovné posily na brigádu do Frutiko.cz Praha 4 Modřany - výroba ovocných kytic, krájení ovoce, zdobení čokoládou, pečení dortů, úklid provozovny. Platba 80 Kč/Hod časově dle dohody Po - Ne 7:00 - 15:00 dle možností.
TOP nabídka

Stavba bazénů - Slovensko

aktualizováno před 4 lety
ALLBAUTECH s.r.o. Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
polečnost Allbautech s.r.o. - která zajišťuje výrobu, montáž a prodej bazénů. Poskytuje služby s individuálním přístupem při montáži zastřešení a údržby bazénů. Firma působící na Slovensku a nově v České Republice s tradicí a dodržováním Evropských standardů. Hledá brigádníka na montáž a instalaci bazénů pro oblast Slovensko
TOP nabídka

Stavba bazénů

aktualizováno před 4 lety
ALLBAUTECH s.r.o. Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Společnost Allbautech s.r.o. - která zajišťuje výrobu, montáž a prodej bazénů. Poskytuje služby s individuálním přístupem při montáži zastřešení a údržby bazénů. Firma působící na Slovensku a nově v České Republice s tradicí a dodržováním Evropských standardů. Hledá brigádníka na montáž a instalaci bazénů pro oblast Středočeský kraj a hlavní město Praha.
PREMIUM agentura
TOP nabídka

Doplňování zboží

aktualizováno před 4 lety
EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o. Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Hledáme vhodné brigádníky na doplňování zboží na dlouhodobou spolupráci.
PREMIUM agentura
TOP nabídka

Doplňování zboží v supermarketu

aktualizováno před 4 lety
EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o. Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj
Hledáme vhodné brigádníky na doplňování zboží na dlouhodobou spolupráci.
PREMIUM agentura
TOP nabídka

Ostraha obchodu - noční hlídač

aktualizováno před 4 lety
EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o. Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj
Hledáme lidi na pozici ostraha obchodu, strážný. Požadujeme spolehlivost a čistý trestní rejstřík. Práce na směny a DPP.
PREMIUM agentura
TOP nabídka

Ostraha objektu

aktualizováno před 4 lety
EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o. Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Do nově vybudovaného obchodu hledáme lidi na pozici ostraha obchodu, strážný. Požadujeme spolehlivost a čistý trestní rejstřík.