Rekvalifikace

Nemůžete se uplatnit ve svém oboru? Máte jiný závažný důvod ke změně povolání? Rekvalifikace může vyléčit dané problémy. Tým Aulinks.cz si pro vás připravil odpovědi na základní otázky, které by bylo dobré vědět, dříve než se rozhodnete absolvovat rekvalifikační kurz.

Fenomén vedení

Co si představit pod pojmem vedení? Ano jistě. Rozhodného šéfa, manažera, mistra či výkonného pracovníka, který má na starosti plynulý chod firmy. Správný řídící pracovník by měl své podřízené motivovat, usměrňovat a plynule jim rozdávat úkoly. Vedení má za úkol vytvářet budoucnost společnosti za pomocí pracovníků, které inspiruje navzdory všem potížím.

Marketing jako způsob uspokojení poptávky

Co je to vlastně marketing? Mnozí lidé si myslí, že marketing je pouze reklama a prodej. Není čemu se divit: každý den se setkáme se stovkami reklam, inzerátů v novinách a oznámení o prodeji. Nicméně reklama a prodej jsou pouze jedny z neoddělitelných částí marketingu. Následující text vymezuje a shrnuje základní druhy, cíle, principy, úkoly a funkce marketingu.

Pravidla sestavení obchodního dopisu

Pro sestavení obchodního dopisu existuje několik základních věcí, které je potřeba dodržet. Obchodní dopis vypovídá o vaší serióznosti a nesprávným napsáním si neděláte dobré jméno. Dodržení základních pravidel je důležitým nástrojem pro prezentaci vaší společnosti potenciálním zákazníkům. Správným obchodním dopisem můžete získat žádané objednávky. I když existuje více druhů obchodních dopisů, následujících několik odstavců vám pomůže dodržet standardní normy, na které je vhodné se při psaní zaměřit.

TOP Zaměstnavatelé v České republice

Tým Aulinks.cz si pro vás připravil seznam TOP zaměstnavatelů v České republice. V tomto článku budeme rozebírat takzvané „firmy giganty“, jako je Škoda auto, a. s., ČEZ, a. s. a další společnosti, které můžeme považovat dlouhodobě za opravdové giganty, co se týče zaměstnávání ve svém oboru.